من اخیرا کشف کرده ام که یک جامعه مخفی برای افراد با IQ بالا وجود دارد. این مونسا نامیده می شود. این در واقع یک راز نیست، اما من فکر می کنم هر کس در 39 سال به من گفته است که من در سیاره زمین برای توطئه بوده ام. تا آنجا که من نگران آن هستم راز است.
برای ورود، شما باید 2٪ از تمام IQ های جهان را در نظر بگیرید و بیگانگان را شامل شود. (من فرض میکنم که این افراد در مورد بیگانگان می دانند و به ما نمی گویند.) پس از آن، نگرش شما رسمی است. شما دیگر نباید تعجب کنید.
این احمق ترین چیزی است که من حتی می توانست تصور آن را تصور، اولین فکر بود که من در مورد آن را یاد گرفتم. من می خواهم، دوم بود
بنابراین من هدف را در 90 روز به مناسبت رساندم و من این آرزو بسیار متبحر را در فیس بوک گذاشتم، بنابراین می توانم به لیستی از انگیزه های من برای افزودن آن «تحقیر عمومی را تحمل کنم» اضافه کنم. سپس من به کار بر روی افزایش نامحسوس من رفتم. من حتی مطمئن نبودم که این امکان وجود داشته باشد چون برخی از دانشمندان می گویند که IQ ژنتیکی است، اما من هرگز به علم گوش نکردم. چرا شروع کن؟

من برنامه Mensa را به آی فون خودم دانلود کردم، یک آزمایش تمرین کردم - و بدبختانه شکست خوردم. آنها همه سوالات فریب ظاهرا بودند. کلمات "شما به طور متوسط" شروع به چشمک زدن بر روی صفحه نمایش به عنوان اولین خواست من به سر و صدا 700 $ تلفن در زمین بر من آمد.
سپس بعضی چیزها را انجام دادم (که در یک ثانیه به شما می گویم) و شروع به امتیاز دهی در سطح نابغه کردم. من بعدا این ماه امتحان رسمی را می گیرم و به زودی می توانم تمام مصاحبه های آینده را با همسرم به پایان برسانم، با کشیدن کارت منسنا. نمی توانم صبر کنم
به همین دلیل است که من این را به شما می گویم .
این باور نادرست اما باور نکردنی به دنیای توسعه شخصی وجود دارد که اطلاعات واقعا اهمیتی ندارد. ما از شنیدن داستان درباره اینکه هنری فورد چنان احمقانه بود که او مجبور شد مردم را به دفترش بفرستد تا سوالات خود را برای او پاسخ دهد، لذت می برد. داشتن یک IQ بالا تقریبا چیزی است که ما در آن خلع سلاح می کنیم. من می دانم قبل از اینکه من به یک نابغه تبدیل شدم، [درج Emoji Smirking خود را وارد کنید].
اما IQ بخش مهمی از توانایی شما برای شناخت الگوهای است. و همانطور که ری کورزویل معروف می گوید، "تشخیص الگو، ماهیت همه اندیشه های انسانی است." هوش نه همان چیزی است که کتاب و یا چیزهای بی اهمیت هوشمند هستند (هرچند که مفید هستند). این توانایی شما برای مدیریت و مدیریت زندگی با ذهن شما است. این نزدیکترین چیزی است به قدرت ابرقهرمان که می خواهید در این دنیا باشید.
ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سفرهای دل انگیز مرکز چاپ دیجیتال کارتهای PVC اصفهان ورزشی زعفران و خشکبار مسیحا رزین سختی گیر دانش من ایسر رایانه فومن گروه سون Elizabeth ساخت کلیپ تبلیغاتی